Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах експонується виставка про «Корисні та шкідливі звички» (Фото)

411

Три зали Сумської міської галереї заполонили художні картини Ірини ГАРШИНОЇ. Вона пропонує глядачам визначитися та замислитися чи бувають «чисто» корисні та суто шкідливі звички. У такої багатогранної особистості, як пані Ірина, звичка мати свій особистий погляд та судження втілися у її різножанровій творчості. Вона за спеціальністю – викладач сольфеджіо та музичної літератури, має чудову колекцію костюмів до театральних вистав, альбомів графіки, авторських ляльок. Творчість талановитої сумчанки була представлена на багатьох персональних виставках не лише у рідному місті, а й у Києві, Львові, а також за кордоном – Словенії, Німеччині.

Більшість виставлених робіт написані в цьому та минулому роках. І це свідчення величезної працездатності Ірини Гаршиної й навіть можна сказати «інтенсивної трудової експресії». Судіть самі: у двох залах розміщено майже сотня живописних яскравих робіт, у тому числі ціла колекція автопортретів: від дитячих спогадів до нинішніх образів. Художниця нібито по-королівськи глузує із самої себе, або усміхається із знайомих «великих мистецтвознавців», або з великою теплотою зображає-розповідає про своїх батьків – Аліка ГАРШИНА та Віру БЕЛОКОНЬ.

Тож прийдіть на виставку й запросіть до бесіди своїх друзів, рідних, дітей про те, як шкідливі звички іноді перевтілюються у ваші переваги, кращі риси характеру.

Виставка Ірини Гаршиної «Шкідливі та корисні звички» працюватиме до 14 липня. Вхід вільний.