Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Колишнього Гендиректора Сумського НВО примусово привели на допит

518

За клопотанням слідчого, погодженим із прокурором, рішенням суду від 18 травня 2021 року до колишнього директора Акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» застосовано привід для допиту в статусі підозрюваного. Підставою для звернення до суду послугувала систематична неявка підозрюваного до органу досудового слідства для допиту без поважних причин.

Нагадуємо, що Сумською обласною прокуратурою 7 травня 2021 року повідомлено про підозру колишньому генеральному за фактом невиконання рішення суду та зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 та ч. 3 ст. 382 КК України).

За даними слідства, генеральний директор, зловживаючи повноваженнями, за попередньою змовою з приватним виконавцем та за співучасті службовця підприємства допустив незаконне відчуження за заниженою ціною на користь наближеної особи нежитлового приміщення готелю, що належав об’єднанню. Попри наявність значної суми заборгованості перед фізичними та юридичними особами, підтвердженої судовими рішеннями, з передбачених за укладеним договором коштів за готель в сумі 19,5 млн грн було виплачено лише 52 тис. грн в якості стягнення заборгованості з виплати заробітної плати одному працівнику товариства. Унаслідок таких злочинних дій іншим стягувачам заборгованості завдано матеріальної шкоди на загальну суму понад 20 млн грн.

Досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.