Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сум забрали 50 млн грн на ремонт проспекту

327

Колишній очільник облдержадміністрації Василь Хома розказав, чому у міста Суми забрали 50 мільйонів гривень, які планували витратити на ремонт проспекту Михайла Лушпи. За його словами, міська рада не виконала умов співфінансування.

“Ми визначилися, що в цьому році на проспект Лушпи, вартість якого 100 млн, даємо 50 млн, а 50 млн – місто дає, співфінансування. Я тоді сказав – давайте ми визначимося, як ми будемо робити, коли кошти не будуть виділені. Ми визначилися, що якщо не будуть виділені кошти, ми забиратимемо ці кошти. У мене було декілька розмов з мером і ми говорили про те, що почнуться роботи – будуть виділені кошти. Не почнуться, значить, не будуть виділені”, – сказав Суспільному. Суми Хома.
Ексочільник Сумської ОДА Василь Хома розповів, чому Сумам не дали 50 млн грн на ремонт проспектуFacebook: Александр Бондарь

За словами Сумського міського голови Олександра Лисенка, на ремонтні роботи з міського бюджету мали виділити суму, не меншу, ніж з державного, але не на одну дорогу, а загалом.

“Ми виділили 75 млн на ремонт доріг в місті Суми. І також 50 млн повинно було бути виділено з державного бюджету. Кошти на цю дорогу заплановані, і ми не можемо чекати, коли державні кошти надійдуть. Ми провели тендер і визначили переможця, і ми будемо починати ремонт проспекту Лушпи”, – сказав Лисенко.

Усього за договором, який підписали із переможцем тендеру – комунальним “Шляхрембудом” 11 червня, на ремонт проспекту Лушпи потрібно майже 94,5 млн грн.
Про те, що у міста забрали 50 мільйонів гривень, запланованих на ремонт проспекту, розповів під час сесії обласної ради 18 червня Олександр Лисенко.