Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Ромнах відкрився Центр Цифрового освітнього центру DLC

148

Відкриття Центру – це проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який реалізується командою благодійної організації «Світло надії» за кошти Глобального партнерства в галузі освіти (GPE).

DLC (Digital Learning Center) – це інклюзивне середовище для всіх учасників освітнього процесу нашої громади. Це затишний, комфортний, безпечний навчальний простір, що обладнаний необхідними пристроями, гаджетами та матеріалами для навчання, який має вчителів-тьюторів, що пройшли відповідну підготовку.

«Вражає дизайнерський проєкт сучасного освітнього центру, який включає в себе новий доступний інклюзивний простір, комфортний дизайн та має широкий спектр послуг. Тож щиро вдячний Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та команді благодійної організації «Світло надії» за підтримку учнівської молоді Роменської громади. Переконаний, що Цифровий освітній центр стане багатофункціональним хабом, де всі зацікавлені учасники отримають необхідні знання та допомогу. Лише, об’єднавши зусилля, разом зможемо змінити життя наших дітей на краще!» – написав голова Роменської ТГ Олег Стогній у Фейсбуці.