Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Польщі підпалили дві машини “швидкої” з гуманітарної колони: частина її призначалася для Сумщини

120

Увечері 3 березня біля адміністрації польського міста Ралдув загорілися дві машини “швидкої”. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на TVN24. У результаті пригоди одна машина згоріла вщент; інша автівка також постраждала, але підлягає відновленню.

Повідомляється, що машини були частиною гумконвою, що складався з шести таких карет та чотирьох пікапів, завантаженим обладнанням медичного характеру. Кошти на автівки зібрали польські волонтери, які їх же й придбали. Колону мали розподілити між медичними закладами Києва, Харкова та Сум.

За допомогою камер спостереження польські правоохоронці встановили особу підпалювача та вже затримали його. Ним виявився місцевий житель; раніше підозрюваний уже притягувався до відповідальності за вчинення аналогічного злочину.

Як повідомляють у виданні, згоріла машина призначалась для сусіднього Харкова. Директор лікарні, якій призначалося це авто, не міг стримати емоцій, дізнавшись про пожежу. “Він розплакався, не міг віддихатися, він був зламаний. Ситуація там справді складна, сказала в інтерв’ю TVN24 президент фонду «Сила майбутнього» Діана Дембіцька-Мончка. “Я не знаю, навіщо хтось підпалює гуманітарний конвой”, – додав він.” Наразі польські волонтери збирають кошти на нову машину для цього медзакладу.