У Краснопіллі ворожим ударом зруйновано 35 приватних будинків
ОК «Північ» повідомило, що внаслідок атаки армією рф по селищу Краснопілля 8 квітня 2025 р. близько 11:30. руйнувань зазнали 35 приватних домоволодінь.
Також у селищі пошкоджені два магазини, гуртожиток технічного училища та пожежно-рятувальний підрозділ.
Внаслідок атаки люди не постраждали. Протягом дня 8 квітня з Краснопільської громади евакуювали 55 людей. Виїхали 25 жителів Краснопілля, по 9 людей – із Осоївки та Хмелівки. Також евакуйовувалися люди із Михайлівського, Мезенівки, Славгорода та Угроїдів.
Фото від підписників Суспільне.Суми
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
