Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У клінічній лікарні № 5 м. Суми презентовано новий рентген-апарат (Фото)

490

26 вересня 2019 року для колективу КНП «Клінічна лікарня № 5» Сумської міської ради» відбулася історична подія – презентація сучасного рентген-апарату.

Заступник директора з медичної частини Тетяна ТКАЧ повідомила, що адміністрація лікарні провела велику підготовчу роботу для того, щоб сучасне обладнання надійшло до лікарні. Мається на увазі вибір найоптимальнішого варіанту: і за ціною, і за якіостю, а також інші підготовчі заходи. У тому числі – здійснення капітального ремонту на суму майже 300 тис грн. приміщення, де встановлено новий рентген-апарат. Вартість обладнання – 4 млн грн., які виділені з міського бюджету спеціально для придбання такого необхідного обладнання.

Наразі завершено монтаж і вставлення усього рентгенологічного комплексу, який розміщено на 7 поверсі поліклініки. Щодо його технічних характеристик варто зазначити, що рентген-апарат 2019 року випуску, італійського виробництва, знімки зберігаються в електронному вигляді в архіві сервера та транслюються в онлайн-режимі до двох робочих кабінетів лікарів. За бажанням пацієнта їх можна перенести на диск, а також надсилати інтернетом.

Сьогодні стартувало навчання персоналу лікарні. Старший рентген-лаборант відділення променевої діагностики Валентина ПЄХОВА разом зі своїми колегами з хвилюванням освоює особливості роботи нового обладнання. Вона відзначає, що старий рентген відпрацював тут понад 30 років, тобто 4 строки гарантійного терміну.

Наразі новенький рентген-апарат повністю готовий до роботи. Після навчання персоналу та завершення технічно-опоряджувальних робіт розпочнеться прийом пацієнтів.

Фото автора