Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У громаді на Сумщині родичі загиблих отримають по 30 тисяч

219

Виконавчий комітет Охтирської міськради ухвалив рішення щодо надання разової матеріальної допомоги у зв’язку з загибеллю цивільної особи.

Право на отримання допомоги мають дружина, чоловік, діти або батьки загиблої цивільної особи, яка на день смерті була зареєстрована на території Охтирської міської тергромади.

Розмір допомоги становить 30 тис. грн, виплата проводиться одному з членів сім’ї за умови відмови інших членів сім’ї від отримання зазначеної допомоги, або кожному із членів сім’ї, зазначених вище, рівними частинами, при цьому загальна сума становить 30 тис. грн, пише ВШ.

Для отримання разової грошової допомоги член сім’ї загиблої особи або його представник (повноваження якого підтверджуються нотаріально посвідченою довіреністю) подає до управління соціального захисту населення такі документи:
заяву із зазначенням згоди на обробку персональних даних;

копію паспорта заявника (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання), а у разі подання паспорта нового зразка – копія довідки про реєстрацію місця проживання;

копію ідентифікаційного номера заявника;

копію свідоцтва про смерть;

копію лікарського свідоцтва про смерть або копії виписки із медкарти амбулаторного (стаці-онарного) хворого (форма 027/0) в разі смерті цивільної особи внаслідок поранень та /або травмувань, несумісних із життям до/або під час отримання ними кваліфікованої меддопомоги;

– довідку про останнє місце реєстрації загиблої цивільної особи;

– копії документів, які підтверджують родинний зв’язок;

– копію довідки про відкриття рахунку в установі банку.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 4-15-30.