Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У бою з ворогом загинув артилерист з Сумщини

740

Глухівська міська рада повідомляє про загибель головного сержанта—командира бойової машини обслуги реактивної артилерійської батареї артилерист Віталія Миколайовича ДОРОШЕНКА

Віталій Дорошенко ніс службу у 27-ій реактивній артилерійській бригаді імені кошового отамана Петра Калнишевського. Він загинув ще 25 квітня у результаті ворожого обстрілу в районі виконання бойового завдання на Харківщині.

Уродженець села Обложки Віталій Дорошенко свого часу закінчив Глухівський коледж СНАУ, опанував професію техніка-електрика. Після строкової служби в армії одружився, у 2014 році народився син. Контракт із ЗСУ підписав ще у 2017 році.

Глухівчанин залишився вірним військовій присязі і в момент повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. У його руках була грізна зброя, якою він влучним вогнем нищив техніку і живу силу окупантів. Сміливо і мужньо виконував усі поставлені завдання у найважчі періоди, демонструючи професійність. Прицільний вогонь артилерії на передовій стримував ворога і допомагав українській піхоті.

30-річний Віталій Дорошенко не планував вмирати, навпаки – мріяв про щасливе життя з власною родиною на своїй землі. Обожнював рідні краєвиди, у вільну хвилину насолоджувався рибальством. Але коли настав час заплатити височенну ціну за це щастя вільної людини – воїн віддав життя. Щоб ніяка рашистська сволота не протягувала руки до вільної і незалежної держави України. Щоб наші діти виростали українцями і пишались цим поміж інших народів. У нього залишились дружина і син.

Його поховання буде можливим після висновків ДНК-експертизи.

Вічна пам’ять Герою!