Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Турнірну таблицю чемпіонату Сумщини з футболу очолюють команди з Токарів та Северинівки

73

У чемпіонаті Сумської області з футболу були зіграні матчі п’ятого туру. Продовжили свій переможний шлях лідери турніру – «Україна» з Токарів та северинівський «Колос». «Україна» у цьому турі у гостях здолала ФК «Кролевець» з рахунком 2:0, а «Колос» теж у гостях і теж з таким же рахунком обіграв «Колос» з Василівки.

Найрезультативнішим у цьому турі став поєдинок між білопільським «Аграрником-Авангардом» та краснопільським «Явором». З рахунком 7:0 упевнену перемогу здобули футболісти Білопілля. «Віталія» (Чернеча Слобода) з рахунком 3:1 перемогла вдома «Колос» з Шостки, а глухівський «Велетень» у гостях обіграв «Сейм» (Кузьки) – 1:0.

Турнірну таблицю продовжує очолювати дует северинівського «Колоса» та «України» – обидві команди одержали по п’ять перемог і мають у своєму активі по 15 очок. Третє місце займає «Аграрник-Авангард», який набрав 12 очок. Найгірші справи поки що у ФК «Кролевець» та «Колоса» (Василівка) – вони ще не набрали жодного залікового пункту.

Також минулими вихідними відбулися фінальні матчі Дитячо-юнацької футбольної ліги Сумської області. Турнір завершився тріумфом вихованців дитячо-юнацької спортивної школи з Конотопа в обох вікових групах. У віковій групі U-14 у вирішальному поєдинку футболісти ДЮСШ (Конотоп) та ОЛІСП «Барса» (Суми) зіграли унічию 1:1, а у серії пенальті з рахунком 8:7 перемогу святкували конотопчани. У фіналі U-16 представники Конотопа з рахунком 3:0 впевнено обіграли команду ФЦ «Барса» (Суми).