Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Три футбольні клуби Сумщини офіційно відмовилися від участі у чемпіонаті України з футболу

190

Три представники Сумщини — липоводолинський “Альянс”, “Вікторія” (Миколаївка) та ФК “Тростянець” офіційно відмовилися від участі у чемпіонаті України з футболу серед команд першої та другої ліги.

«Вимушені повідомити, що у зв’язку із військовою агресією росії проти України ФК «Вікторія» не братиме участь у новому футбольному сезоні. Відповідне рішення ухвалено сьогодні 5 липня керівництвом клубу. Основною причиною такого рішення є неможливість забезпечити безпечний тренувальний і змагальний процес на території Сумської області, яка щодня зазнає артилерійських обстрілів з території країни-агресора. Таке ж рішення ухвалено і щодо ФК «Альянс», який в цьому сезоні об’єднався з ФК «Вікторія» під одним брендом», – говориться у заяві ФК “Вікторія”.

“Враховуючи ситуацію та те, що футбольний клуб “Тростянець” фінансується з бюджету громади, а питання залучення спонсорів для підтримки команди зараз майже не обговорюється, було прийнято рішення, що команда не прийматиме участь у чемпіонаті другої ліги України 2022/2023, а кошти, закладені на функціонування клубу, будуть витрачені на відновлення Тростянецької громади.

Проте це не означає завершення історії ФК “Тростянець” – навпаки, ця вимушена пауза стане для нас можливістю для внутрішнього розвитку клубу. У зв’язку із війною, за футбольним клубом “Тростянець” буде збережено місце в другій лізі України й команда зможе прийняти участь у чемпіонаті 2023/2024 року”, – так аргументують свою неучасть у чемпіонаті футболісти “Тростянця”.