Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Тепловикам Сумщини компенсують різницю тарифів

176

9 підприємств теплоенергетики та 1 – водопостачання подавало документи до обласної влади, аби отримати компенсацію з державного бюджету заборгованості з різниці в тарифах. Усім підприємствам дана виплата була погоджена. Про це повідомила заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО.

Такий крок покликаний не лише забезпечити фінансову спроможність енергогенеруючих підприємств у поточному опалювальному сезоні, а й гарантувати безперебійне надання послуг споживачам

Посадовець підкреслила, що в надскладних умовах повномасштабної війни та нестабільної роботи енергосистеми країни в наслідок ворожих дій держава потурбувалася, щоби підтримати підприємства теплоенергетики шляхом надання компенсації з державного бюджету заборгованості з різниці в тарифах. Питанням узгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах підприємствам енергетичної галузі на місцях займаються відповідні територіальні комісії.

На засіданні територіальної комісії її членами було прийнято рішення про узгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах 9 теплопостачальним підприємствам області, що підлягають компенсації з держбюджету.

Надалі територіальна комісія продовжуватиме свою роботу. За регламентом, протягом воєнного стану засідання проводяться щокварталу та упродовж 6 місяців після його скасування.