Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“СВОБОДА” І ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

207

24 серпня всі українці вчергове відзначили День Незалежності України.Відзначили його і в смт Недригайлів,за 60 км.від м.Суми.

Розпочалося відзначення державного свята біля пам’ятника найвидатнішому українцеві Т.Г.Шевченко у центрі селища о 9.00 владою Недригайлівщини.За вказівкою адміністрації зійшлися всі керівники організацій та підприємств району,посадовці,чиновники і т.д.”Відстояли” свої півгодини,споглядаючи на годинники,коли їх “відпустять” на картоплю.

Пофотографувавшись для місцевої владної пресси за півгодини всі задоволені розійшлися,відбувши номер.

Я,як житель недригайлівщини,не здивувався швидкоплинному заходу і стандартним фразам.Та і здається ніхто не здивувався,адже у повітрі витало “скоріше б закінчилося все це дійство”…

Після заходу влади,справді українське свято до Дня Незалежності влаштувала Недригайлівська “Свобода”.Також на захід прибула і Роменська організація “Свободи”.

Перед жителями недригайлівщини виступили святі отці Української Православної Церкви Київського Патріархату,свободівці недригайлівщини та роменщини,а також РУХівці.

Першими взяли слово Святі отці,які прочитали молебень за Україну,і нагадали усим присутнім Історію України.

Я,як секретар Недригайлівської організації ВО “Свобода”,згадава і подякував усим поколінням українців які боролися і боряться за незалежність України.

Дальше виступили свободівці Роменщини,помічники народного депутата Ігора Мірошниченка,та РУХівець з Недригайлівщини.

Все дійство закінчилося Гімном України,який заспівали всі присутні.

Уже після закінчення свята,після пережитих емоцій,мені як організатору свята стало трішки сумно,адже по суті крім “Свободи” ніхто не провів НІЯКОГО заходу,хоча б маленького,до 22-ї річниці Незалежності на Недригайлівщині.Хоча під час агітацій та виборів у нас десятки партій,і десятки особистостей,які все обіцяють і обіцяють.

Де ж вони всі зараз,коли відзначаються такі дати???Напевне готуються до виборів:)