Суперкубок Сумщини виграв “Нафтовик”

184

У Ромнах на стадіоні імені В.Окіпного відбувся поєдинок за Суперкубок Сумської області з футболу. Зустрічалися чемпіон області минулого року глухівський “Велетень” та володар обласного Кубка охтирський “Нафтовик”. Гра видалася цікавою та напруженою, а її долю вирішили післяматчеві пенальті.

Перший тайм пройшов загалом у рівній боротьбі, у якій трохи більше пощастило футболістам з Глухова. У середині тайму “Нафтовик” ледь не всією командою пішов в атаку і проґавив контрвипад суперника – Богдан ДУШИН втік від захисників, вийшов сам на сам з голкіпером охтирчан і переграв його, відкривши рахунок у матчі.

Через п’ятнадцять хвилин від початку другого тайму “Велетень” залишився у меншості – через другу жовту картку одного з його гравців було вилучено з поля і охтирчани скористалися чисельною перевагою. Вже через кілька хвилин після вилучення рахунок став рівним – Вадим ШАВРІН використав передачу з флангу, майстерно підправивши м’яч у ворота глухівчан.

До фінального свистка забитих голів глядачі більше не побачили, тож згідно з регламентом відразу було призначено післяматчеві пенальті. У цій серії вища майстерність та міцніші нерви виявилися у футболістів “Нафтовика”, які реалізували всі свої спроби, натомість суперник не зумів забити одного разу.

Тож перемога “Нафтовика” у серії пенальті з рахунком 5:3. Суперкубок Сумської області дістається “Нафтовику” та їде до Охтирки.

Кращими гравцями матчу були визнані автори забитих м’ячів – Богдан Душин (“Велетень”) та Вадим Шаврін (“Нафтовик”).