Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумського нацгвардійця нагородили орденом «За мужність» посмертно

98

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі нагороджено (посмертно) старшого солдата Павла Биченка.

«Для мене честь – вручити Вам особисто цю високу нагороду Вашого сина. Той героїзм, який проявив Ваш син на початку повномасштабного вторгнення – притаманний усьому нашому війську, яке продовжує нещадно бити ворога вже одинадцятий місяць. Ви виховали справжнього героя, і саме завдяки тисячам героїв український народ переможе», — підкреслив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

Старший солдат Павло Биченко служив строкову службу у військовій частині 3051, згодом перейшов на службу за контрактом. Загинув гвардієць у перший тиждень повномасштабного вторгнення на одному з блокпостів Сумщини у наслідок ворожого авіанальоту.

«Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль, аби перемогти ворога та вигнати з нашої землі. Старший солдат Павло Биченко не зрадив словам військової присяги, був вірним сином українського народу. Він був одним з тих, хто допоміг вигнати ворога із рідної йому Сумщини. На жаль, ціною власного життя. Однак він навічно залишиться гвардійцем нашої військової частини», — говорить командир військової частини 3051 підполковник Євген Казанцев.

Наказом командувача Національної гвардії України старший солдат Павло Биченко зарахований до списку особового складу військової частини навічно! А його прізвище, прізвище справжнього героя та мужнього захисника України, занесено до Книги пам’яті військової частини 3051

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!

 

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України