Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумський Народний колектив дизайн-студія “ART’elь moda” відзначив 20-річчя (Фоторепортаж)

646

Захоплююче свято краси та вишуканого креативу відбулося у затишній конференц-залі Департаменту освіти та науки (вул. Прокоф’єва, 38). О 16-00 годині розпочалося феєричне дійство, яке образно перенесло присутніх до цікавої віртуальної мандрівки на хвилям пам’яті 20-річної історії розвитку Народного колективу дизайн-студія “ART’elь moda”

Незмінним художнім керівником, ідейним засновником колективу, який підкорив високі подіуми не лише України, а й Європи – є Лариса ВАНЄЄВА.

У ході ювілейної зустрічі відбулося вшанування численних партнерів та однодумців колективу-ювіляра, а почесні гості отримали грамоти-подяки та креативний сувенір – тендітну фігурку, обриси котрої нагадують низку моделей “ART’elь moda”.

Як відзначила Лариса Олексіївна у ході цьогорічного ювілейного сезону колектив здійснив рівно 20 оригінальних заходів-показів, які радували серця і людей похилого віку, і молоде покоління сумчан.
Святковий вечір став дійсно неординарною подією: щира творча атмосфера, подяки, грамоти, букети квітів, подарунки та слова щирої вдячності й захоплення за ту величезну роботу, яку робить команда однодумців під керівництвом невтомної Лариси Ванєєвої.

Одним із хвилюючих моментів ювілейного вечора стало вітання від групи випускників. Вони відзначали, що заняття у колектив стали перспективним стартом для здійснення життєвих планів. В незабутній фінальний акорд перетворився парад-калейдоскоп, де наче у яскравій кінострічці промайнув 20-річний дайджест майже усіх моделей “ART’elь moda”.

Приємно, що серед нагороджених медіа-партнерів є й наше видання. Ми постійно подаємо новини про перемоги та здобутки колективу “ART’elь moda”, який упродовж чотирьох років ставав номінантом та переможцем рейтингу досягнень регіону «ТОП-50».
Фото автора