Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумським прикордонникам терміново необхідний “Старлінк”

This photograph taken on September 25, 2022, shows an antenna of the Starlink satellite-based broadband system donated by the US tech billionaire Elon Musk in Izyum, Kharkiv region, amid the Russian invasion of Ukraine. (Photo by Yasuyoshi CHIBA / AFP) (Photo by YASUYOSHI CHIBA/AFP via Getty Images)
533

Минулого тижня ми повідомляли про терміновий збір на тепловізор для сумських прикордонників. Сумчанам укотре вдалося зробити неймовірне: за три доби волонтери зібрали не лише на монокуляр, а й на кілька футболок, дощовиків та магазинів. Більша частина придбаного (і монокуляр у тому числі) уже відправилась до прикордонників. Ми вже стали планувати новину-звіт (оскільки частину придбаного відправлять на цьому тижні); однак у хлопців виникла ще одна гостра потреба.

До редакції звернулась дружина командира протитанкової застави цієї ж ПКШР. Жінка прохає допомогти у зборі на “Старлінк”, який наразі дуже потрібен хлопцям. Ця система забезпечує безпечний зв’язок, від якого часто залежать життя бійців.

Цього разу заявлена сума збору — втричі менша за попередню (22 тис.грн.). Однак, як і минулого разу, система потрібна бійцям уже тут і зараз. Прикордонники сподіваються, що містяни допоможуть ще раз швидко допомогти зі збором, адже чим раніше бійці зможуть отримати “Старлінк”, тим раніше підвищаться їхні шанси на виживання.

Реквізити для збору коштів на “Старлінк”:

Приватбанк – 5168 7554 7487 7061
Монобанк – 5375 4141 3114 4916
Ірина Жигаліна

В’ячеслав Жигалін — командир тієї самої застави, яка потребує “Старлінк” (відео — Суспільне.Суми)

 

Що з тепловізором

Як ми уже сказали, монокуляр уже вирушив до прикордонників. Хлопці обіцяли надіслати нам фото з отриманим подарунком. Однак наразі ми вже можемо показати прилад, який зараз прямує до наших земляків.

 Той самий тепловізор для сумських прикордонників