Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумським підприємцям знову заборонили працювати

102

Сумський виконком відтермінував власне рішення, ухвалене на позачерговому засіданн. Посадовці одноголосно проголосували за те, щоб магазинам з непродовольчими товарами дозволити працювати після того, як це дозволить місцева комісія ТЕБ та НС.

“Рішення вступає в дію з моменту його прийняття крім пункту 1,9 абзацу 3, який вступає в дію з моменту прийняття рішення відповідною комісією ТЕБ та НС”, – так озвучує рішення Суспільне. Суми.

Також у столиці прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Кабміну розглянути зміни до постанови №1236, які запропонувала Сумська ОДА. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА.

“Ми пропонували внести зміни до Постанови КМУ №°1236, якими визначали за місцевою владою повноваження щодо запровадження протиепідемічних заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації та інтересів бізнесу за окремим рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – зазначає голова облдержадміністрації Василь Хома.

9 квітня у Сумах магазинам з непродовольчими товарами дозволили працювати на видачу. За це рішення одноголосно проголосували члени виконавчого комітету, які були присутні на засіданні.

Зранку 10 квітня поліція заборонила працювати підприємцям з центрального ринку, через що вони влаштували мітинг та перекрили одну з центральних вулиць міста.