Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумських студентів залучатимуть до роботи на підприємствах області замість мобілізованих працівників

374

Під час наради з питань роботи виробничих підприємств в умовах воєнного стану на території області, що відбулась за участі голови Сумської обласної військової адміністрації, учасники, серед яких були представники великих підприємств Сумської області і ректори сумських університетів, обговорили питання збереження кадрового й технічного потенціалу підприємств Сумщини, що працюють в умовах загальної мобілізації.

Оскільки з травня вимоги до бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств стали значно жорсткішими, виникла загроза зупинки технологічних процесів на підприємствах області через брак кваліфікованих робочих рук. Тож вирішили спробувати залучити до роботи старшокурсників денної форми навчання.

Ректори сумських ЗВО підтримали таку пропозицію, адже мають потужну базу спеціалістів, які можуть забезпечити будь-які потреби підприємств у робітниках. Також порадили звернути увагу на студентів третього курсу, які приходять до ЗВО після закінчення училищ і коледжів і вже мають практичні навички.

Домовились візуалізувати бази даних студентів, із зазначенням спеціальності, додаткових навичок тощо, відповідно до запитів, які надходять від роботодавців. Доступ до таких баз матимуть керівники підприємств, установ та організацій, які потребують робітників.