Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумские партийцы из партии «За Україну!» обвиняют коллег из «Батьківщини» в подыгрывании власти и расколе оппозиции

349

Сегодняшнее заявление партии «За Украину» объясняет многое в сумской политике.

ЗАЯВА
Сумської обласної організації політичної партії «За Україну!»
стосовно заходів з нагоди Дня Незалежності у м. Суми

Вже протягом кількох днів сумська влада намагається перешкодити проведенню акції Сумського обласного Комітету опору диктатурі до Дня Незалежності України. Влада не може змиритися з тим, що саме представники Сумського Комітету опору диктатурі першими за чиновників покладуть квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

Так, сьогодні (23 серпня) відбувається засідання адміністративного суду з метою демонтажу наметового містечка обласного Комітету опору диктатурі.

Утім, провокаційні дії спостерігаються і з іншого боку – з боку наших так званих союзників.

24 серпня Сумський обласний Комітет опору диктатурі запланував покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку о 9:00 (перед початком провладних урочистостей). Проте, щойно нашій партії стало відомо, що обласне керівництво «ВО «Батьківщина», прийняло рішення перенести початок даної акції на 11:30 (чи то на 12:00).

Ми переконані, що такі дії Сумської обласної організації «ВО «Батьківщина» є намаганням її керівництва догодити чинній владі, а також спробою розколоти опозиційні сили, що об’єдналися у боротьбі проти політичних репресій. Таким чином рядові партійці, учасники наметового містечка та пересічні сумчани, які мають намір святкувати День Незалежності без можновладців виявилися дезорієнтованими.

Ми закликаємо своїх прихильників та небайдужих сумчан не відмовлятися від попередніх планів Сумського обласного Комітету опору диктатурі прибути 24 серпня о 9:00 до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Таку позицію партії «За Україну!» підтримала більшість партій і громадських організацій – членів Сумського обласного Комітету опору диктатурі, а також рядові члени місцевого осередку партії «ВО «Батьківщина».

Голова Сумської обласної організації
політичної партії «За Україну!»
Віктор Бобиренко
__________________________________________________________________
* Ми розуміємо, що подібні заяви шкодять єдності політичних опозиційних сил. Ми переконані, що найбільшої шкоди опозиційним силам приносять саме неузгоджені дії. І особливо, коли вони чиняться під тиском влади чи за прямою її вказівкою. Утім, ситуація, що склалася, змушує нас звернутися до громади з даною заявою.