Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські театри запрошують малечу на новорічні вистави

137

Сумський обласний театр для дітей та юнацтва перший у місті запрошує маленьких сумчан на новорічне дійство. На них чекає не лише весела, повчальна музична вистава, а й чудова інтермедія-зустріч з казковими персонажами і символами року, що йде, – Пацюком, і року, що наближається, – Бичком.

Над музичною виставою “Примхлива принцеса” за казкою Андерсена “Принцеса і свинопас” працював, як завжди, майже весь колектив театру на чолі з режисером-постановником Валерієм МИКИТЕНКОМ. Втілити казковий задум йому допомагали заслужений художник України Едуард Лєдньов, художник з костюмів Ольга Лєдньова, балетмейстер Інна Шабельска і майстер світла й тіні Володимир Гайсинській. Останні роки жодна дитяча вистава тюгівців не проходить без прекрасної авторської музики композитора Володимира Прихожая. Отже, вже з 17 грудня “Примхлива принцеса” чекає на маленьких глядачів.

Перша вистава вже відбулася сьогодні. Далі, кожного дня до 7 січня, окрім 31 грудня, малеча зможе поспілкуватися з “Примхливою принцесою”

Вартість квитка у обох театрах становить 50 гривень

А у театрі ім. Щепкіна малечу з 21 грудня чекає зустріч х “Білосніжкою і сімома гномами”. Це сімейний мюзикл, створений за мотивами всесвітньо відомої казки братів Грімм. Це чарівна історія про прекрасну дівчину, яка попри важкі перешкоди знаходить справжнє щастя у дружбі та коханні.
Над сучасною версією старої казки братів Грімм старанно працювали режисер-постановник Роман Козак, художник-постановник, художник з костюмів Лариса Аполлонова, музичним оформленням займався Роман Козак, хореографію доручили Сергію Єрошкіну, а за світло відповідають Максим Рокін і Віктор Рубан.

Обидві казки були написані авторами дуже давно, але теми, яких вони торкаються, є актуальними і зараз. У обох театрах для малюків будуть встановлені святкові ялинки, а ось традиційних хороводів не буде – карантинні обмеження. Компенсувати відсутність такої розваги можна буде зробленим на згадку фото у цікавих фотозонах. Приходьте у театр!

Розклад вистав читайте на офіційних сайтах театрів.