Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські театри та філармонія завершили мистецькі сезони

45

Наприкінці травня митці Сумської обласної філармонії та Національний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна офіційно завершили мистецький сезон концертами.
89-й театральний сезон був непростим. Театр представив на розсуд глядачів 20 прем’єр, серед яких вистави, концертні програми та творчі вечори; артисти брали участь у всеукраїнських і міжнародних творчих конкурсах, де отримали вісім перемог.

За словами очільника театру, заслуженого діяча мистецтв України Миколи ЮДІНА, упродовж 89-го театрального сезону, який видався дуже непростим, щепкінці не лише зберегли, але й суттєво примножили творчі здобутки. Це зайвий раз підкреслює, що колектив на вірному шляху і готовий гідно зустріти наступний, ювілейний, 90-й сезон, відкриття якого присвячене Дню Незалежності України.

Щепкінці порадували сумчан, які зібралися на Театральній площі, концертом на сходах театру. Присутні на фінальному концерті сумчани говорять, що родзинкою вечора став виступ сумських митців з піснею-переможницею “Євробачення-2022” “Стефанія”. Особливо вразив гостей Максим Шолох, який читав реп.

Щепкинці продовжують готуватися до наступного сезону і відточують свою майстерність у репетиційних залах, адже восени на нас чекають прем’єри балету “Дафніс і Хлоя” (мала відбутися 26 лютого 2022 р.) і опери “Запорожець за Дунаєм”.

Митці Сумської обласної філармонії також завершили 83-й сезон концертом «Пісні буремного сьогодення», який складався з патріотичних пісень. Глядачі, які були присутні на концерті, не стримували емоцій і сліз, дарували артистам усмішки і оплески.