Сумські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з бойового самбо у розділі “Лайт ноу-Гі”, який проходив у Києві, здобувши низку медалей різного ґатунку та командне срібло.
Про це
У віковій категорії 2018–2019 р.н. сумчани вибороли друге загальнокомандне місце. Чемпіонами стали Ярослав Пальшенко (до 22 кг) і Назар Міщенко (до 24 кг), бронзу здобув Олександр Шапошник (до 26 кг), повідомив Суспільному тренер команди Антон Аверкієв.
У категорії 2016–2017 р.н. бронзову медаль виборов Владислав Нагорний (до 36 кг).
Серед спортсменів 2012–2013 р.н. бронзові нагороди отримали Гліб Нагорний (понад 74 кг) і Костянтин Смірнов (до 39 кг). У старшій групі 2010–2011 р.н. золото виборов Давід Міщенко (до 74 кг).
Підготували спортсменів тренери Володимир Гордієнко та Антон Аверкієв.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
