Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські шляховики прибиратимуть зупинки у місті

7

Тендер на утримання посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту у Сумсткій територіальній громаді у 2022 р. виграло комунальне підприємство «Шляхрембуд». Замовником даної послуги виступає Департаменту інфраструктури міста Сумської міськради.

Комунальне підприємство перемогло у аукціоні у системі Prozorro з остаточною ціновою пропозицією 8 818 909 грн, тоді як пропозиція іншого учасника ДП «Сумський облавтодор» склала 8 960 437,20 грн, а очікувану вартість, яка була оголошена замовником, становила 14 152 904 грн.

Згідно з тендерною документацією, у поточному році утриманню підлягають
Після підписання остаточної угоди на території Сум та сіл Нижнє й Верхнє Піщане КП “Шляхрембуд” має утримувати 315 зупинок, загальною площею 16 670 кв. м. Працівники КП мають прибирати зупинки з квітня по листопад включно 15 разів на місяць,  у інші місяці, тобто взимку – 8. Зупинки мають бути очищенні від пилу, сміття, ґрунтових та інших наносів, має бути вивезене сміття з урн. У зимовий період посадкові майданчики мають бути очищені від снігу і оброблені протиожеледними матеріалами.

Список зупинок, які підлягають прибиранню