Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські поліцейські встановили особу чоловіка знайденого в лісі

103

Сьогодні вранці до реанімаційного відділення Сумської обласної клінічної лікарні з загальним переходженням, з обмороженням верхніх та нижніх кінцівок та в стані коми був доставлений чоловік літнього віку.

Людину знайшов випадковий перехожий поблизу села Писарівка Сумського району. Чоловік лежав без свідомості на снігу у лісі біля ставка. Він був у легкому одязі, а на ногах не мав взуття.
Після госпіталізації невідомого поліція розпочала роботу щодо встановлення особи. Того ж ранку до Сумського районного управління поліції звернулась жителька села Писарівка, яка повідомила, що вночі пішов з дому та не повернувся її 60-річний чоловік. Звіривши дані, правоохоронці встановили, що знайдена людина і є чоловіком заявниці.

Наразі потерпілий знаходиться в лікарні, де йому надається уся необхідна медична допомога.
Поліція радить громадянам бути більш уважнішими до особистої безпеки та безпеки рідних у складних погодних умовах. Вночі температура досягає відмітки – 25 градусів за Цельсієм, тож одягайтесь тепліше та не допускайте переохолодження, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.