Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські підприємства допомогли вже майже на 3 млн грн.

230

На Сумщині створено штаб бізнесу, що координуватиме роботу по допомозі лікувальним закладам у боротьбі з коронавірусом.
Ідею його створення надав генеральний директор ТОВ «Гуала Кложерс Україна» Володимир Заєць. Ініціативу підтримали інші компанії, які згодні не лише допомагати фінансово, а й налагодити випуск окремих речовин чи засобів.
Група компаній «Гуала Кложерс Україна» та «Технологія» першими поповнили фонд на 12 млн грн. Ці кошти будуть акумулюватися на окремому рахунку і направлятимуться на закупівлю найнеобхідніших засобів захисту для медичного персоналу, обладнання, тест-систем тощо.
Окрім штабу створюється благодійний фонд «Бізнес-місту», який очолить Володимир ЛОБОДИН. Поки тривають організаційні заходи, благодійний фонд «Технологія», який надав на потреби 12 млн грн., акумулював дані про потреби лікувальних закладів щодо обладнання та засобів індивідуального захисту.
Як повідомив Олександр ЦУПРО, станом на вечір 19 березня на закупівлю обладнання та засобів захисту витрачено 2,9 млн грн. Зокрема, придбано для центральної міської лікарні: 2 апарати штучної вентиляції легень та 100 тестів на коронавірус;
для дитячої міської лікарні Св. Зінаїди: 2 апарати штучної вентиляції легень, 100 тестів на коронавірус, 100 тестів на виявлення антигенів грипу, 10 кисневих концентраторів, 26 захисних комбінізонів, Монітор пацієнта та венозний сканер.
А також термометр безконтактний, 3 дезинфікатори , 500 захисних масок та благодійна допомога для Національної поліції.
За словами Олександра Цупро, вже сьогодні будуть доставлені до обласної інфекційної лікарні та дитячої міської лікарні СВ.Зінаїди перших 25 тестів на СОVID19. Крім цього замовили 2000 комплектів одягу протиепідемічного одноразового на 600 тис.грн.