Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські підлітки створили антиросійську гру

228

Патріотичну мінігру Russian warship go f*ck yourself створили двоє підлітків з м. Суми. Степан і Тимур працювали під керівництвом засновника дитячої студії Martian Teapots Іллі Сафронова.

3D-художник Степан, якому 17 років, і 14-річний програміст Тимур кажуть, що  створили гру для допомоги ЗСУ, тому що на сторінках гри є посилання на фонд “Повернись живим”. Також за її допомогою можна зняти стрес і отримати задоволення.

Гра нагадує події на “Зміїному”, коли захисники острова послали російський корабель у відомому всім напрямку. Також там прослідковуються елементи з потоплення крейсера “москва” 14 квітня.

У грі потрібно знищувати російські кораблі та зомбі-солдат, які намагаються висадитися на український острів

“Якраз я закінчив робити модельки і залишалось лише додати скачати їх в гру, і вийшла новина про те, що крейсер “москва” згорів і затонув”, – каже Степан, який зараз знаходиться не в Україні.

Тимур же залишався в Сумах: «Я сидів удома або періодами в студії. Вдома або робив уроки, або займався грою, – розповідає хлопець. – У нас постійні тривоги, було чутно обстріли, але все нормально. Колись там далеко-далеко бомбануло так, що вимкнуло електрику, і це була дійсно проблема».

Скачати гру можна тут