Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумські нацгвардійці виявили громадянина з наркотиками

133
Під час служби з охорони громадського порядку військовослужбовці військової частини 3051 Національної гвардії України виявили чоловіка, який мав при собі заборонені речі.

Близько 21:30 піший патруль гвардійців частини на одній з центральних вулиць Сум обмежив пересування громадянина 1980 року народження, який вів себе підозріло. Після здійснення поверхневого огляду у чоловіка було виявлено пакет, в якому знаходилося 0.3 грамів білої порошкоподібної речовини ззовні схожої на наркотичну.

На місце події гвардійці одразу викликали слідчо-оперативну групу. Ймовірні наркотичні речовини було вилучено, стосовно 41-річного громадянина було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення за статтею 309 ч.1 Кримінального кодексу України – «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», повідомляє група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ.