Сумські футболісти програли лідеру

213

На минулому тижні пройшли матчі чергових турів чемпіонату України з футболу серед команд першої та другої ліг. У першій лізі відбулася дуель лідерів – «Інгулець», який очолював турнірну таблицю групи Б, приймав “Вікторію”, яка займала друге місце. На жаль, футболісти «Інгульця» перемогли представників Сумщини з великим рахунком 3:0, і ще більше зміцнили своє лідерство. Перший тайм цього матчу завершився без забитих голів, хоча «Вікторія» мала прекрасну можливість відкрити рахунок – Богдан МИШЕНКО у середині тайму вийшов один на один, однак пробив прямо у голкіпера «Інгульця». До того ж, у кінці тайму у господарів було вилучено захисника, тож, здавалося, «Вікторія» має всі шанси на успіх. Однак другий тайм, за словами Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО, сумчани провалили, пропустивши три м’ячі. Спочатку успіх господарям принесла флангова атака, а через кілька хвилин гості порушили правила майже на лінії карного майданчика, і гравець господарів пробив точнісінько у кут воріт. Відчайдушний стрибок Олександра ЛИТВИНЕНКА становища не врятував. А на останній хвилині матчу суддя ще й призначив пенальті у ворота «Вікторії», яке чітко реалізував гравець «Інгульця». Незважаючи на поразку, «Вікторія» залишилася на другому рядку турнірної таблиці групи Б, однак відстає від лідера вже на сім очок. У наступному турі у «Вікторії» знову буде непростий суперник – сумчани на своєму полі прийматимуть команду «Лівий берег» (Київ), яка займає третє місце, відстаючи лише на одне очко. Ця зустріч відбудеться 23 вересня. Цим поєдинком «Вікторія» завершить перше коло чемпіонату. А вже 27 вересня «Вікторія» у матчі 1/8 фіналу Кубка України буде приймати аутсайдера УПЛ – команду «Минай», за яку виступає вихованець сумського футболу Олександр БАНДУРА.
У другій лізі ФК «Тростянець» на минулому тижні провів два поєдинки. У сьомому турі наші земляки приймали аутсайдера – команду «Васт» з Миколаєва і одержали впевнену перемогу з рахунком 4:1. Двічі відзначився Антон ЯРЕМЕНКО, ще по голу забили Анатолій КЛЮС та Микита КОШКІН. А у наступному турі наші земляки завітали до Вінниці, де зустрічалися з місцевою «Нивою», яку очолює добре відомий сумським уболівальникам Юрій ЯРОШЕНКО. Наші футболісти добре провели матч у Вінниці – він завершився з рахунком 1:1. Уже в середині першого тайму тростянчани відкрили рахунок – Владислав ШАПОВАЛ втік від захисників, обіграв воротаря і відправив м’яч у сітку воріт. Відгратися господарі зуміли лишн на 73-й хвилині. Після цих матчів ФК «Тростянець» займає 12 місце у турнірній таблиці, набравши 8 очок після восьми матчів. У наступному турі тростянчани 23 вересня прийматимуть команду «Карпати-2» (Львів), яка посідає дев’яте місце.