Сумська «Вікторія» залишається другою у таблиці

345

На минулому тижні відбулися матчі чергових турів чемпіонату України з футболу серед команд першої та другої ліг. На «Ювілейному у матчі шостого туру “Вікторія” приймала аутсайдера – команду «ШВСМ-Чернігів», яка займала останнє місце у турнірній таблиці групи Б. Матч з аутсайдером не став легкою прогулянкою для підопічних Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО, які лише наприкінці поєдинку змогли вирвати перемогу. Гості повели в рахунку уже на 15-й хвилині, коли захисники господарів дозволили нападнику «Чернігова» вийти сам на сам з Олександром ЛИТВИНЕНКОМ, і той пробив точно у кут воріт. Господарі кинулися відіграватися, але змогли зробити це лише на останніх хвилинах тайму, коли Дмитро МИШЕНКО після скидки головою Ярослава ГАЛЕНКА з кількох метрів переграв голкіпера гостей. Перемогу ж господарі вирвали за хвилину до завершення основного часу, коли захисники гостей порушили правила у власному штрафному, а Вадим ШАВРІН з пенальті пробив точно у верхній кут воріт. Отож перемога 2:1, яка дозволила «Вікторії» закріпитися на другому рядку турнірної таблиці. У наших футболістів після семи поєдинків 15 очок. Більше набрав лише «Інгулець», який має 19 очок і очолює турнірну таблицю. У наступному турі нас чекає дуель лідерів – саме з «Інгульцем» «Вікторія» в гостях проведе матч, який пройде 16 вересня.
У другій лізі ФК «Тростянець» в гостях зазнав поразки від «Скали 1911» (Стрий) з рахунком 0:1, причому пропустив єдиний гол на 89-й хвилині з пенальті і опустився на 12 місце. Але тут суддя, як кажуть у футбольному товаристві, просто «вбив» тростянчан. Спочатку він на перших хвилинах другого тайму вилучив з поля центрального захисника й капітана тростянчан Віталія ПОЛОНСЬКОГО, а потім, коли господарі так і не спромоглися нічого створити біля воріт гостей, вигадав такий пенальті, що від нахабності цього чоловіка зі свистком, мабуть, захопило подих у всіх уболівальників «Тростянця». Пенальті «Скала» реалізувала, а я пригадав історію 90-х років, яку мені розповів один з футболістів сумського «Автомобіліста». Тоді сумчани грали у Стрию і наприкінці гри за нічийного рахунку суддя призначив такий же «лівий» пенальті у ворота сумчан. Однак перший удар з «точки» голіпер сумчан Тарас ГРЕБЕНЮК відбив. Тоді суддя показав перебити, однак і другий удар воротар «Автомобіліста» відбив. Але суддя знову показав перебити – і не стерпівши такого нахабства вся команда кинулася до судді, який почав тікати. Хвилин 10 наші хлопці ганяли цього «арбітра» по всьому стадіону, але все ж таки пенальті пробили, і тут вже господарі забили, хоча воротар сумчан був близький до того, щоб відбити й цей удар. Так що традиції «роботи» з суддями у Стрию давні, живуть і процвітають.