Сумська «Вікторія» займає друге місце у чемпіонаті

141

На минулому тижні сумська «Вікторія» встигла зіграти два поєдинки чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги та дізнатися суперника у 1/8 фіналу Кубка. 28 серпня на «Ювілейному у матчі п’ятого туру “Вікторія” приймала команду, яку тренує ексгравець та екстренер футбольного клубу “Суми” Валерій КУЦЕНКО — “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні). Рахунок у матчі було відкрито дуже швидко — на дев’ятій хвилині гри Вадим ШАВРІН відгукнувся на передачу Сергія МАШТАЛІРА і головою з кількох метрів відправив м’яч точно під перекладину. Як виявилося, це був єдиний гол у цьому матчі, який закінчився перемогою підопічних Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО з рахунком 1:0. Ця перемога дозволила «Вікторії» піднятися на друге місце.
У шостому турі «Вікторія» 3 вересня грала у гостях проти ФК «Полтава». Цей матч був особливим вже для наставника сумчан, адже свого часу Анатолій Безсмертний кілька років плідно працював саме з цією командою. Матч пройшов у напруженій та цікавій боротьбі і завершився внічию з рахунком 2:2. У середині першого тайму м’яч опинився у воротах гостей, однак за кілька хвилин до свистка на перерву Богдан МИШЕНКО забив гол у відповідь. Другий м’яч господарі забили вже наприкінці гри, але гості, як то кажуть, не опустили руки, і через п’ять хвилин Вадим Шаврін знову ж таки ударом головою встановив остаточний рахунок. Після шостого туру «Вікторія» залишається на другому місці у турнірній таблиці групи Б першої ліги. У наших земляків в активі 12 очок. У наступному турі «Вікторія» 9 вересня буде приймати аутсайдера – команду «Чернігів-ШВСМ», яка поки що займає останнє місце у групі.
А в Кубку України жереб вибрав «Вікторії» у суперники аутсайдера УПЛ – команду «Минай», за яку виступає вихованець сумського футболу Олександр БАНДУРА. Базовий день для проведення поєдинків 1/8 фіналу – 27 вересня. «Вікторія» у цій парі буде господарем поля.
У другій лізі нарешті здобув першу перемогу ФК «Тростянець», який вдома впевнено переміг «Рух-2» з рахунком 3:0, забивши всі свої голи у першому таймі протягом 20 хвилин. Тепер «Тростянець» займає десяте місце і в наступному турі гратиме 8 вересня зі своїм сусідом по турнірній таблиці – командою «Скала 1911» (Стрий).