Сумська “Вікторія” вийшла до 1/8 фіналу Кубка України

112

В 1/16 фіналу Кубка України з футболу жереб звів у своєрідному дербі “Вікторію” та команду ЛНЗ (Черкаси), адже президентів цих двох клубів поєднують давні партнерські відносини. У цьому сезоні команда з Черкас дебютувала у УПЛ, тож була фаворитом протистояння. До речі, за ЛНЗ грає уродженець Сумщини Сергій РИБАЛКА, але він у цьому матчі на полі не з’явився. Господарями поля у цьому поєдинку були футболісти “Вікторії”, тож матч повинен був пройти 23 серпня на “Ювілейному”. Але за взаємною домовленістю команд та зважаючи на безпекову ситуацію, гру перенесли у Черкаси.
Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, команди продемонстрували відкритий футбол, часто атакували та створювали гострі моменти. І вже у середині першого тайму м’яч побував у воротах футболістів з Черкас. Дмитро УЛЬЯНОВ навісив на Максима ПОКОТИЛЮКА, той головою відправив м’яч на правий фланг Богдану МИШЕНКУ й півзахисник ефектним ударом з льоту в «дев’ятку» засмутив голкіпера ЛНЗ. Той встиг лише виставити руку, від якої м’яч і влетів у сітку воріт. На другий тайм команди вийшли з годинною затримкою, адже в Україні на той час була оголошена масштабна повітряна тривога. Друга половина матчу пройшла вже з перевагою футболістів ЛНЗ, які створили кілька гольових моментів, але відмінно грав у воротах Денис ШЕЛІХОВ, який так і не дозволив футболістам Черкас зрівняти рахунок. Отже, перемога з рахунком 1:0 і “Вікторія” вперше у своій історії виходить до 1/8 фіналу Кубка України. До речі, після цієї поразки ЛНЗ звільнив Олександра КОВПАКА з посади головного тренера команди.
З 1/8 фіналу, згідно регаменту, у боротьбу за Кубок вступають провідні клуби України, тож теоретично жереб може звести підопічних Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО з київським “Динамо” аба “Шахтарем”. До речі, до 1/8 фіналу пробилися лише дві команди не з УПЛ — крім “Вікторії” це ще ФСК “Маріуполь”. Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 31 серпня. Базовий день матчів — 27 вересня.
Нарешті набрав свої перші очки у чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги ФК “Тростянець”. У гостях наші земляки грали з ФК “Кудрівка” і завершили поєдинок унічию 1:1. Рахунок у середині першого тайму відкрив точним ударом у дальній кут Андрій СЛІПУХІН, однак господарі вже на початку другої половини гри забили м’яч у відповідь. У подалшому, як не старадися обидві команди, забити нікому не вдалося. Ця нічия стала своєрідним подарунком наставнику тростянчан Валерію ШАПОВАЛОВУ, який 27 серпня відсвяткував свій 47-й день народження. Після чотирьох турів ФК “Тростянець” займає 12 місце у турнірній таблиці.