Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумська міська територіальна громада готується до опалювального сезону

658

Як запевнив громаду очільник м. Суми Олександр ЛИСЕНКО, опалювальний сезон 22-23 у місті почнеться вчасно, саме 15 жовтня.

“Ми починаємо опалювальний сезон 15 жовтня. Наскільки тепло буде в оселях сумчан? Тепловий графік поки що ніхто не відміняв, – повідомляв голова громади у ефірі Українського радіо. Суми. – Зрозуміло, що різні управителі і ОСББ можуть встановлювати для себе більше, ніж + 18 градусів. Менше цього не повинно бути, але тепловий графік у нас на сьогоднішній день +20 у всіх квартирах, які не є кутовими, у кутових – +18”.

У рамках підготовки до опалювального сезону усі управителі житлового фонду міської громади до 15 жовтня мають перевірити потужності внутрішньобудинкових електромереж з урахуванням можливого підвищення споживання електроенергії споживачами.

«Ми збільшуємо потужності в комунальних закладах і рекомендуємо це робити у приватних будинках, у багатоповерхівках. Націлюємо управителів та ОСББ на те, аби вони направляли кошти на заміну електромережі», – зазначив Олександр ЛИСЕНКО.

Ми рекомендуємо у приватних будинках, в багатоповерхівках з ОСББ та управителями замінювати електромережі. Бо як увімкнуться обігрівачі, потрібно мати підсилену, нову внутрішню електричну комунікацію

Поки графіка підключення опалення немає, але, будемо сподіватися, що прийняття у власність громади КППВ та затверджена інвестиційна програма для ТОВ “Сумитеплоенерго” спрацюють на те, що зимовий сезон пройде у м. Суми з найменшими проблемами.