Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина попрощалася з захисником Віталієм Гриценком

384

Захищаючи рідну Україну, під Черніговом героїчно загинув мешканець м. Шостка Сумської області

Життя воїна забрала рашистська ракета, яку випустили з території країни-агресорки по території навчального центру на Чернігівщині. 17 травня близько 5-ї ранку російська авіація випустила чотири ракети по навчальному центру. Внаслідок авіаудару 11 людей загинули та ще 14 отримали поранення. На місці удару утворилася величезна вирва.

Віталій був кращим – офіцером, інженером, освіченою та щирою людиною. 10 квітня йому виповнилося 33 роки…

Багато шосткинців пам’ятають його як щиру та відповідальну людину, яка прагнула до професійного самовдосконалення та гідного життя. Після закінчення хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба юнак вступає до Сумського державного університету, а згодом – здобуває спеціальність «обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів».

У 2014 році Віталій Гриценко вже був мобілізований. Лейтенант. Командир взводу. Тоді, з початком проведення АТО, мобілізували десь близько 10% працівників заводу. Частина з них була в АТО. Один з робітників цеху був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Після проходження військової служби Віталій Володимирович працював на посаді інженера-конструктора в одному з провідних підприємств міста. У квітні цього року був призваний на захист Батьківщини.

Вічна пам’ять Герою!