Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина отримає 1,6 млн доларів на підтримку ветеранів

135

Пілотний проєкт з підтримки ветеранів ПРООН має реалізувати у 6 громадах Сумської області. Донором у виділенні коштів виступає уряд Нідерландів

Деталі подальшої співпраці, плани та напрямки реалізації проєкту з надання допомоги ветеранам начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив під час зустрічі із

Цей проєкт сконцентрований на підтримці ветеранів, членів їх родин та ветеранської спільноти, в тому числі, через громаду і громадянське суспільство. Тому ряд грантів передбачено спрямувати на ветеранів, а частина буде орієнтована на громаду для організації такої допомоги.

Керівниця напряму «Громадська безпека та соціальна згуртованість» Федеріка ДІСПЕНЦА підкреслила, що програма передбачає не просто підтримку ветеранів, як групи, а запровадження системного підходу у роботі з громадами.

«Ми хочемо бути інклюзивними і включати ветеранів у суспільні реінтеграційні процеси, через взаємодію з громадами і громадським сектором. Тому наше завдання – не лише підтримати ветеранів, допомогти у подальшій реінтеграції у суспільство, а й підготувати громади, щоб вони були спроможні надати весь комплекс допомоги ветеранам та ветеранським спільнотам», – прокоментувала вона.

Найближчим часом Сумська ОВА та ПРООН мають визначитися із переліком 6 громад, де буде розпочато реалізації проєкту.