Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина готується до військових навчань

139

Командуванням оперативного командування «Північ» постійно приділяється увага до підготовки якісного захисту північних кордонів нашої держави. Так, згідно документів, в період з 23 по 25 липня 2019 року на території Сумської області буде проведено командно-штабне навчання з територіальної оборони, в ході якого будуть відпрацьовуватись питання щодо ведення територіальної оборони на території Сумської області під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування “Північ” з територіальної оборони полковника Олександра Нестеренка.

До проведення командно-штабного навчання залучатимуться органи військового управління, військові частини (бригада територіальної оборони), національна поліція, національна гвардія.

Як теоретично, так і практично будуть відпрацьовуватись завдання територіальної оборони. У ході навчань буде перевірена координованість дій органів військового управління, бригади територіальної оборони, національної поліції, національної гвардії під єдиним керівництвом.

Також під час проведення навчання будуть відпрацьовані заходи з практичного розгортання пунктів управління та їх переміщення, організації керівництва ведення територіальної оборони у відповідних зонах.