Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина готується до роботи в умовах повного блекауту

4,859

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізували ситуацію по кожній громаді щодо облаштування Пунктів незламності.

Вони мають бути готові до роботи у цілодобовому режимі і забезпечені всім необхідним щонайменше на 5 діб.
Більшість громад подбали про належне облаштування ПН, іншим ще треба працювати над доукомплектуванням.

Якщо тривалий час не буде світла, тепла і води то саме Пункти незламності мають забезпечити людям необхідний мінімум для життя. Їх кількість і пропускну здатність треба збільшувати.

Очільник СОВА акцентував увагу керівників громад на питанні поповнення матеріального резерву. Завжди повинен бути запас і будівельних матеріалів, і продуктів. Наскільки у нас непередбачуваний ворог, настільки ми маємо бути готові до різних сценаріїв розвитку подій.

Посилюємо і систему оповіщення. У прикордонних громадах облаштуємо локальні. Стовідсотково має бути забезпечена безперебійна робота FM радіостанцій.

Мешканців області Дмитро Живицький закликає не панікувати, подбати про запаси найнеобхіднішого для себе, для родини на випадок блекауту, а також знайти адреси найближчих до ваших будинків Пунктів незламності, магазинів та аптек, які працюють від генераторів.