Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина готується до опалювального сезону

ПРИЦІЛЬНЕ БОМБАРДУВАННЯ. 3 березня ворог у черговий раз здійснив авіа наліт на м. Охтирка. Бомбами знищена місцева ТЕЦ. Загинуло 5 цивільних працівників. Місто залишились без опалення, яке не відновили і досі
340

Керівництво Сумської ОВА працює над питанням убезпечення від ворога підприємств критичної інфраструктури, об’єктів електро- та газопостачання, та над тим, аби максимально стабільно провести опалювальний сезон.

Керівниками районних військових адміністрацій, громад, профільних управлінь та представниками АТ «Сумигаз» і АТ «Сумитеплоенерго» спільно з представниками ОВА проведено нараду щодо захисту об’єктів енергопостачання, що знаходяться на території області.

Під час наради було ознайомлено із можливими варіантами облаштування укриттів для даних об’єктів. Також спільно опрацьовано графіки проведення захисних робіт з урахуванням їх пріоритетності. Пріоритетність об’єктів визначається у три черги і по кожній із них визначені кінцеві терміни виконання робіт.

Зважаючи на актуальність проблеми, надано доручення керівникам на місцях терміново опрацювати дане питання та вжити заходів з облаштування необхідних укриттів для об’єктів енергопостачання.

Нагадаємо, найбільш постраждалим об’єктом критичної інфраструктури області є Охтирська ТЕЦ, яку ворог майже знищив своїми бомбардуваннями на початку березня 2022 р.