Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Сумиобленерго” звинувачує КП “Шляхрембуду” у крадіжці електрики

174

У Сумах “енергетики” виявили на території підприємства “Шляхрембуд” відсутність обліку електричної енергії. Сталося це під час планових обстежень трансформаторної підстанції.

“Під час аналізу, чому відсутній облік, лічильник повністю не подавав сигнал. Була відсутня індикація на рідкокристалічному дисплеї: виявлено вплив високочастотного випромінювача на прилад обліку з метою впливу на його коректну роботу і крадіжки електричної енергії. Ми звернулися до керівництва комунального підприємства щоб вони надали нам доступ випромінювача — і ми могли його демонтувати, скласти відповідний акт в їхній присутності. На що було відмовлено”, — сказав Суспільному. Суми комерційний директор АТ “Сумиобленерго” Андрій Чуйко.

Директор комунального підприємства Олександр Вегера ситуацію прокоментував так: “Хтось один одного не зрозумів. Ми розібралися, посиділи – поспілкувалися. Знайшли спільну мову – питань немає”.

Поліціяза заявою “Сумиобленерго” відкрила кримінальне провадження. Про це розповів співробітник відділу комунікації Нацполіції Сумщини Володимир Кузьменко.

“На місце події вчора прибула слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції. Працівники поліції поспілкувалися з представниками обох сторін, задокументували отриману інформацію. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 188 прим. 1 Кримінального кодексу України: “Викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання”. Санкція цієї статті може передбачати або штраф від 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення волі на строк до трьох років”, – зазначив Кузьменко.

За словами Андрія Чуйка, з початку року в області вони зафіксували п’ять подібних випадків у домогосподарствах і підприємствах різної форми власності.