Суми залишились без гарячого водопостачання Головне за деньЖКГНовини Від Панорама 06.06.2022 644 Поділитися Як повідомляє ТОВ «Сумитеплоенерго»у зв’язку з проведенням регламентних профілактичних робіт на обладнанні Сумської ТЕЦ, котельних та теплових мережах у м. Суми гаряче водопостачання буде відсутнє до 1 серпня 2022 року. відключення води сумигаряча вода сумигород Сумымісто суминовини суминовости в Сумахновости СумыСуми новинисумские новостисумські новиниТОВ Сумитеплоенерго 644 Поділитися ДрукуватиFacebookTelegramКопіювати URLEmailFacebook MessengerTwitterLinkedinWhatsAppReddItPinterest