Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Суми готуються до опалювального сезону

388

За словами міського голови Олександра Лисенка, підготовка до опалювального сезону 2022-2023 у Сумській ТГ йде за планом, і десь за пару тижнів в цьому питанні мають вийти на фінішну пряму.

Директор департаменту інфраструктури міста Олександр ЖУРБА під час апаратної наради повідомив, що ТОВ «Сумитеплоенерго» та ТОВ «Котельня північного промислового вузла» продовжують готуватися до опалювального сезону. Проводяться всі заплановані заміни, ремонти та випробування.

Але на останній сесії міської ради депутати навіть не розглядали таке болюче для третини мешканців обласного центру питання, як передання у комунальну власність КППВ.

Міський голова так прокоментував цю ситуацію: “…у нас повинна бути чітка редакція договору. Зараз чіткої редакції договору немає. Тому, що, все ж таки, по одному питанню ми не знайшли ще згоди: щодо опалення заводу в зимовий період. Вони хочуть (представники НВО “Інжиніринг”), щоб ці кошти були враховані, як плата за передачу. Але це не передача, це вже придбання йде. У них там є іпотека, вони включили цю іпотеку. Наша сьогодні вимога, щоб іпотеку вони прибрали, тому що це може бути механізм обмеження наших можливостей управління даним об’єктом”.

«Я дав відповідні доручення, щоб як можна швидше провести роботи й перемовини з «Котельнею північного промислового вузла», щоб вони прийняли для себе рішення, хто буде здійснювати роботу по опалювальному сезону», – наголосив Олександр Лисенко.

Мешканцям же Ковпаківського району м. Суми залишається сподіватися і готувати термобілизну і теплі ковдри.