Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчани понад дві доби не могли отримати біометричні документи

128

У системі Державної міграційної служби стався збій, через що видача біометричних документів зупинилася у Сумах та у всій країні.

Ці документи також видають у сумському ЦНАПі, на Горького, 21. 9 липня таких заявників тут не було, бо всім, хто приходив оформлювати чи забирати біометрику, відмовляли, повідомляє
Суспільне. Суми .

“Вчора близько ста людей зняли з черги на прийом. У всіх беремо контактні дані. Як тільки запрацює програма, будемо телефонувати і просити, щоб їх отримали. Отримають всі позачергово. Зараз нам би повидавати ті документи, які вже готові”, — сказав начальник відділу з питань оформлення паспортних документів Сергій Коваленко.

Причина затримки – збій на сервері, повідомили на сторінці Державної міграційної служби у Фейсбук. Коли ж запрацює система, у центральному офісі не кажуть, говорить Сергій Коваленко.

“Держателем реєстру є Державна міграційна служба. Від них відповіді, коли запрацює, і про причини нічого не вказано. Лише на сайті їхньому вказано, що проводяться технічні роботи на серверному обладнанні, але про них нас ніхто не повідомляв”, — говорить він.

За його словами, щодня ЦНАП видає близько сотні ID-карток і закордонних паспортів.