Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчани почують нові сигнали тривоги

9,334

На виконання розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації місцева влада Сум у п’ятницю, 21 липня проведе навчання з практичним відпрацюванням заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (хімічна небезпека).

Протягом дня сумчани будуть чути нові сигнали оповіщення: два довгих гудка і текстове повідомлення, про те, що зараз відбувається хімічна небезпека. До них будуть залучені тільки представники спеціальних служб: військові, поліція, ДСНС, ДФТГ, а також представники відповідних підрозділів місцевої влади.

Усе, що потрібно робити цивільному населенню, не панікувати, зберігати спокій, і слухати повідомлення відповідних структур.

Під час навчань усі відповідні служби будуть на практиці відпрацьовувати плани евакуації і необхідні заходи першого реагування, які розроблені в теорії.

Наголошуємо, що жодної евакуації завтра у місті відбуватися не буде! У разі, якщо ви не знаєте, що робити, почувши новий сигнал тривоги, зверніться до найближчого відділку поліції або до квартального у приватному секторі.

“Ці тренування направлені не тільки на відпрацювання структурними підрозділами схеми дій, а й для населення, щоб населення зрозуміло, що коли буде відповідний сигнал, вони мають на нього реагувати”, – прокоментував майбутні навчання очільник міста Олександр ЛИСЕНКО.