У місті Тернопіль стартував другий тур третього етапу “Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги” серед юнаків 2011 року народження. На змагання поїхали сумські спортсмени.
“Участь у ньому бере команда сумської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1.
Суперниками нашої команди були команди з міст Одеса, Тернопіль та Бровари”, — повідомив Суспільному сумський тренер Ігор Борсук.
15 травня сум’яни протистояли на майданчику команді ДЮСШ “Мобі” з Броварів. Вигравши три з чотирьох десятихвилинок, команда Ігоря Борсука святкувала і перемогу у матчі — 53:49.
КДЮСШ №1 (Суми) 52:49 (9:8, 14:11, 9:11, 20:19) ДЮСШ “Мобі” (Бровари).
14 травня сумська команда поступилась тернопільській КДЮСШ у першій чверті, виграла три наступні й матч загалом — 78:53. КЗ КДЮСШ (Тернопіль) 53:78 (18:15, 15:16, 13:24, 7:23) КДЮСШ №1 (Суми).
13 травня сум’яни протистояли команді “ДЮСШ-Eyes Up” з Одеси. Команда з Сум поступилась у першій чверті, зіграла внічию у другій, виграла третю, програла четверту і матч загалом — 61:65.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
