Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумчанам виплачують борги по зарплатні

241
Згідно з інформацією, наданою Головним управлінням статистики у Сумській області, станом на 1 листопада заборгованість із заробітної плати на загальну суму 242349,2 тис. грн мали вісім роботодавців: 239755,7 тис. грн належало семи економічно активним підприємствам (222920,6 тис. грн загальної суми заборгованості – АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»); 2593,5 тис. грн – ТОВ «Маш-Сервіс», яке з 1 лютого 2021 року Головним управлінням статистики у Сумській області віднесено до категорії підприємств, які припинили подавати звіти.

У порівнянні з 1 жовтня поточного року загальна сума заборгованості із заробітної плати по місту зменшилася на 9008 тис. грн, а загальна кількість підприємств-боржників не змінилася (ТОВ «Газтех» заборгованість погашено в повному обсязі, але з’явилось нове економічно активне підприємство-боржник – ДП «Сумська біологічна фабрика» із заборгованістю в розмірі 195,3 тис. грн).

Зменшення заборгованості із заробітної плати у порівнянні з 1 жовтня відбулося внаслідок зменшення такої заборгованості чотирма економічно активними підприємствами: АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (1594,9 тис. грн), ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (6596,9 тис. грн), ТОВ «Кінотеатр «Дружба» (9,7 тис. грн), ТОВ «Сумська фірма «Усе для дому» (58,8 тис. грн).

Згідно з оперативною інформацією, з початку листопада АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» було виплачено 2257,2 тис. грн заборгованої заробітної плати.

Протягом тижня працівники управління з питань праці перевірили комунальне підприємство на додержання законодавства про працю та зайнятість населення. Крім того, взяли участь у роботі мобільної групи з контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів (перевірено 27 об’єктів: аптеки, медичні центри).