Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Сумах предлагают уволить заммэра

599

В соцсетях появилась страница «Досить ПАКувати молодь», где был размещен пост с призывом об увольнении заммэра по гуманитарным вопросам Степана ПАКА.
Конфликт возник из-за выселения общественной молодежной организации при перераспределении площадей на Леваневского, 26 между отделом здравоохранения и Центром досуга молодежи (ЦДМ).
«Ми, молодь міста Суми, вимагаємо від місцевої влади звільнення з посади заступника міського голови Пака Степана Яковича, що «опікується» питаннями молоді та призначення на цю посаду компетентного менеджера, готового до співпраці з молоддю.
Причиною цих вимог є:
– відсутність у профільного заступника бачення розвитку молодіжної політики міста;
– ігнорування стратегічних програм розвитку молоді національного рівня;
– відсутність зрозумілої системи комунікації місцевої влади з молодіжними організаціями та ініціативами;
– незацікавленість у співпраці з громадськими об’єднаннями та ініціативами.
Однією з причин наших вимог є те, що 31-го березня 2016 року, за підтримки Степана Пака, рішенням виконавчого комітету КУ «Сумський міський Центр дозвілля молоді» (ЦДМ) відбулася спроба забрати частину приміщень, які використовуються Центром для роботи волонтерів та активістів різноманітних молодіжних ініціатив.
Зважаючи на те, що Степан Пак лише один раз відвідував «Центр дозвілля молоді» з робочим візитом, нічого дивного у спробі зайняти приміщення, де працює молодь, він не знайшов.
Після спроби іншої структури незаконно зайняти приміщення, двоє представників ЦДМ та двоє представників громадських об’єднань звернулися до Степана Пака з проханням вирішити проблему. В результаті розмови ним було заявлене наступне:
– робота та проблеми громадських організацій мене не цікавлять;
– ЦДМ погано працює;
– ЦДМ повинен працювати з виробничою молоддю, бо ті спиваються;
– молодіжні активісти займаються не тим, чим треба;
– молодь роздуває проблему, замість того, щоб працювати.
Ми категорично не згодні з позицією заступника міського голови у вищевказаних питаннях, тому звертаємося до депутатів Сумської міської ради та міського голови з вимогою про публічний звіт С.Я. Пака у сфері роботи з молоддю. Також вимагаємо звільнити його із займаної посади та призначити на неї кваліфікованого менеджера, що:
– Готовий спілкуватися та чути представників молодіжних об’єднань, створювати умови для їх діяльності та налагоджувати співпрацю комунальних установ із громадським сектором;
– Є компетентним у стратегічних планах розвитку у сфері молоді, готовий на місцевому рівні впроваджувати прийняті плани, розроблені із залученням молоді.
Також наполягаємо на публічному процесі відбору кандидатів на посаду профільного заступника по роботі з молоддю», – сказано в сообщении.