Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

В Сумах працівників водоканалу навчали правил пожежної безпеки

100

20 грудня на КП «Міськводоканал» відбулися навчання з евакуації та пожежогасіння у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Представник навчально-методичного центру #цивільного_захисту та безпеки життєдіяльності в Сумській області Андрій Бур’ян показав на практиці принципи роботи #вогнегасників, ознайомив із засобами гасіння вогню та розповів про основні правила поводження під час пожежі.
Працівники дізнались, як не допустити виникнення пожежі, своєчасно її виявити та забезпечити безпечну евакуації людей з палаючих приміщень. Зокрема, водоканальці детально ознайомилися з алгоритмом дій при виникненні пожежі, обговорили первинні засоби пожежогасіння та порядок їх застосування.
Під час заходу було наголошено на великій кількості пожеж в Україні. Так, наприклад, у минулому році сталося більше 78 тисяч пожеж, у вогні загинуло понад 2 тисячі осіб, серед яких 57 дітей.
Такі протипожежні навчання є обов’язковими на підприємстві. Завдяки ним працівники отримують вагомі знання з правил пожежної безпеки, які за потреби допоможуть врятувати життя. Адже будь-яка #пожежа починається із загорання, яке інколи здатна ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі., – повідомляє прес-служба КП “Міськводоканал” .