Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сум’янка Емілія Каравай виступить на чемпіонаті Європи з фігурного катання на роликах

56

15-річна мешканка Сум Емілія Каравай наприкінці липня 2024 року представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з фігурного катання на роликових ковзанах у португальському місті Фафе. Дівчина 10 років відточує своє вміння кататися на роликових ковзанах. Цього року вона, разом із ще однією сумчанкою Катериною Летуновською, представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з фігурного катання на роликових ковзанах у Португалії, пише Суспільне.

З малечку мені подобалися усі зимові види спорту. В тому числі і фігурне катання на ковзанах. На жаль, у Сумах ми не маємо можливості кататися на ковзанці. Тому ми обрали альтернативу. А саме – фігурне катання на роликових ковзанах.

За словами дівчини, за ці роки у Емілії були успіхи, падіння і травми Щодо останніх вона, говорить, що має свій рецепт.

Коли ти отримуєш травму, дуже важливо швидко звернути на це увагу, надати допомогу. Можливо взяти два дні відпочинку, щоб повністю вилікувати свою травму, щоб вона не докучала у майбутньому.

Наразі найбільшим своїм досягненням Емілія вважає друге місце на чемпіонаті Європи з фігурного катання на роликових ковзанах у 2023 році. У двадцять четвертому вона сподівається покращити минулорічний результат.

Фото: Суспільне