Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Студентки з Одеси створили проєкт реконструкції центру Глухова (фото)

334

У рамках Хакатону від IRS 100 ідей для міст волонтери разом з Глухівською міською радою Шосткинського району Сумської області пропонують реконструкцію центральної частини міста з інноваційним підходом до просторової організації площі в центрі міста зі збереженням історично-культурної спадщини.
Мета проєкту – створити центр, який буде символом гордості для мешканців Глухова, відображатиме історію міста та сприятиме його розвитку. Головна площа міста зараз у занедбаному стані. Проєкт передбачає реконструкцію площі з мощенням і зеленою зоною. Центральна площа буде призначена для заходів, є рекреаційні та спортивні зони, дитячі майданчики, сухий фонтані пам’ятка “Тюремний замок” з виставковим простором. Також буде побудовано громадський санвузол та підземне сховище. Реконструкція площі є важливою для збереження культурної спадщини України, підтримки національної ідентичності та підкреслення значення історичних міст як символів національної гордості.

Учасники:
Вікторія Духіна – студентка 3-го курсу Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Катерина Саміна – студентка 3-го курсу Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Олена Радецька – студентка 3-го курсу Одеської державної академії будівництва та архітектури.
Куратор, Керівник проекту, Архітектор: Михайло Сташенко, викладач кафедри Дизайну архітектурного середовища Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури.

IRS