Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Спортивно-інтеграційні ігри завершилися на Сумщині (Фото)

137

Цього року через несприятливу епідемічну ситуацію спортивний клуб інвалідів «Фенікс» провів їх у форматі онлайн. Але це не завадило взяти участь у них близько ста учасникам. Окрім спортсменів з області до них залучилися представники з Волині, Дніпра, а також з Чехії, Латвії, Грузії.

Люди з інвалідністю, які пересуваються самостійно і люди з інвалідністю, які пересуваються за допомоги технічних засобів, а також волонтери, згідно регламенту загань, мали прислати відео своїх виконаних вправ у тій чи іншій дисципліні суддівській колегії.

У програмі Ігор були біг навколо озера Чеха, стрітбол (влучання м’ячем у баскетбольне кільце) віджимання від підлоги чи землі, підтягування на поперечині і присідання (для осіб, які через свої фізичні особливості, не мали можливості підтягнутись чи виконати віджимання).

Змагання тривали два з половиною тижні і завершилися напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю. Всі переможців і призерів організатори будуть вшановувати поетапно, оскільки через коронавірус збиратися великими групам заборонено.

Першу групу призерів спортклуб «Фенікс» нагородив минулого тижня у бібліотеці – філії № 17. Там же свої відзнаки отримали і абсолютні переможці Ігор (за підсумками виступів у всіх дисциплінах) – Олександр ШУМИЛО серед чоловіків і Олеся МАЛАШТАН серед жінок. Призерам з за меж обласного центру подарунки будуть надіслані поштою або передані особисто пізніше.

“Мені здається, що такі Ігри дуже зближають людей, і не тільки людей з інвалідністю, а й волонтерів, людей, які фізично здорові. Фізично здорові люди інколи думають, що у нас дуже важке життя. Я вам скажу – то не так. У нас дуже класне життя, ми вміємо радіти життю “, – сказала Олеся Малаштан.